TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 07 568
- Product Group
- EAN No
- 8680580183250
- Weight (kg)
- 14.1500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 5801304064 |
| IVECO | 42065332 |
| IVECO | 41011006 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 152 mm |
| LENGTH | 612 mm |
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |