BALL JOINT
- Product Name
- BALL JOINT
- Product No.
- 372 44 064
- Product Group
- EAN No
- 8680580163252
- Weight (kg)
- 2.7500
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 83953016504 |
| MERCEDES | 0003502705 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 152 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 58 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø21 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |