REACTION ROD
- Product Name
- REACTION ROD
- Product No.
- 397 10 857
- Product Group
- EAN No
- 8680580184240
- Weight (kg)
- 21.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1620497 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |
| PIPE DIAMETER | 60 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 660 mm |