AXLE ROD
- Product Name
- AXLE ROD
- Product No.
- 397 33 020
- Product Group
- EAN No
- 8680580186015
- Weight (kg)
- 10.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432206256 |
| MAN | 81432206254 |
| MAN | 81432206248 |
| MAN | 81432206251 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 470 mm |