TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 11 139
- Product Group
- EAN No
- 8680580184394
- Weight (kg)
- 10.3000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 1782023 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 19 mm |
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| Ax | 115 mm |
| LENGTH | 568,5 mm |