TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 11 340
- Product Group
- EAN No
- 8680580184431
- Weight (kg)
- 17.5000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 82432209008 |
| MAN | 81432206386 |
| MAN | 82432206008 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 21 mm |
| PIPE DIAMETER | 58 mm |
| Ax | 130 mm |
| LENGTH | 585 mm |