TORQUE ROD
- Product Name
- TORQUE ROD
- Product No.
- 397 11 997
- Product Group
- EAN No
- 8680580185094
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6343520005 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 25 mm |
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| Ax | 152 mm |
| LENGTH | 585 mm |