V ARM
- Product Name
- V ARM
- Product No.
- 373 10 826
- Product Group
- EAN No
- 8680580164976
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7422318834 |
| RVI | 7421295227 |
| VOLVO | 21295227 |
| VOLVO | 22318834 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 58 mm |
| Ax | 23/130 mm |
| LENGTH | 671 mm |