REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 44 039
- Product Group
- EAN No
- 8680580163108
- Weight (kg)
- 2.5800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421295230 |
| VOLVO | 21295230 |
| MERCEDES | 0003503705 |
| MERCEDES | 0003504205 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 130 mm |
| HEIGHT | 30 mm |
| B | 58 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø23 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |