DRAGLINK
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034600705 |
| MERCEDES | 0034604705 |
| MERCEDES | 9744601305 |
| MERCEDES | 9744601105 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 835 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |