TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467116948 |
| MAN | 81467106836 |
| MAN | 81467106830 |
| MAN | 81467106380 |
| MAN | 81467106379 |
| MAN | 81467106378 |
| MAN | 81467106195 |
| MAN | 81467106194 |
| MAN | 81467106167 |
| MAN | 81467106911 |
| MAN | 81467106912 |
| MAN | 81467106736 |
| MAN | 81467106845 |
| MAN | 81467106134 |
| MAN | 81467116747 |
| MAN | 81467116949 |
| MAN | 81467106953 |
| MAN | 81467116830 |
| MAN | 81467116736 |
| MAN | 81467106122 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 1575 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |