REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 44 037
- Product Group
- EAN No
- 8680580163085
- Weight (kg)
- 2.7900
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432706139 |
| MAN | 81432706101 |
| MAN | 81432706109 |
| IVECO | 42567359 |
| VOLVO | 21367826 |
| MERCEDES | 0003504005 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 152 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 58 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø25 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |
Other Products