REPAIR KIT,V-STAY
- Product Name
- REPAIR KIT,V-STAY
- Product No.
- 372 44 056
- Product Group
- EAN No
- 8680580163214
- Weight (kg)
- 2.6800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003502305 |
| MERCEDES | 0003504405 |
| MERCEDES | 0003505105 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 152 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 58 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø25 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |
Other Products