V-STAY
- Product Name
- V-STAY
- Product No.
- 373 44 003
- Product Group
- EAN No
- 8680580165423
- Weight (kg)
- 25.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9483502805 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| BUSHING HOLE DIAMETER | 25 / 23 mm |
| PIPE DIAMETER | 60 mm |
| Ax | 152 / 130 mm |
| LENGTH | 667 mm |