REPAIR KIT,REACTION ROD
- Product Name
- REPAIR KIT,REACTION ROD
- Product No.
- 372 44 040
- Product Group
- EAN No
- 8680580163122
- Weight (kg)
- 5.4000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003503605 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 30 mm |
| Ax | 152 mm |
| B | 82 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø25 mm |
| DIAMETER | Ø108 mm |