STEERING ARM
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81466116096PART |
| MAN | 81466116087PART |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 936 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |
| JOINT TOOTH 2 | M38 x 1,5 mm |