TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467116954 |
| MAN | 81467116850 |
| MAN | 81467116821 |
| MAN | 81467116869 |
| MAN | 81467116864 |
| MAN | 81467116801 |
| MAN | 81467116865 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 60 mm |
| LENGTH | 1392 mm |
| CU | 27,1 / 27,1 mm |
| CL | 30,2 / 30,4 mm |