TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010587053 |
| RVI | 5010587050 |
| RVI | 5001868367 |
| RVI | 7421560968 |
| VOLVO | 25370845 |
| VOLVO | 21560968 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 1676 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |