WHEEL BOLT
- Product Name
- WHEEL BOLT
- Product No.
- 351 83 010
- Product Group
- EAN No
- 8680580159644
- Weight (kg)
- 0.2640
- Quantity in Box
- 20
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SAF | 1303111811 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M22 x 1,5 mm |
| DIAMETER | 10 mm |
| C | 22,2 mm |
| A | 68 mm |
| B | 42 mm |