TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7421338784 |
| RVI | 7422163638 |
| RVI | 5010630434 |
| VOLVO | 20760520 |
| VOLVO | 21338784 |
| VOLVO | 22163638 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 1756 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |