CENTRE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 5010630813 |
| RVI | 20727850 |
| RVI | 21560892 |
| RVI | 5001868385 |
| RVI | 5010630812 |
| RVI | 7421560892 |
| RVI | 7422163222 |
| VOLVO | 21560894 |
| VOLVO | 25379288 |
| VOLVO | 22163222 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 62 mm |
| LENGTH | 721 mm |
| CU | 27 mm |
| CL | 30 mm |