CENTRE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034604805S |
| MERCEDES | 0024604405S |
| MERCEDES | 0024604305S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 934 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0034604805S |
| MERCEDES | 0024604405S |
| MERCEDES | 0024604305S |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 934 mm |
| CU | 23,94 mm |
| CL | 28,8 mm |
There are no items in your shopping cart.