SPRING BUSHING
- Product Name
- SPRING BUSHING
- Product No.
- 400 80 004
- Product Group
- EAN No
- 8680580192092
- Weight (kg)
- 1.2500
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| FRUEHAUF | M001502 |
| RVI | 5000815738 |
| SAF | 4177301000 |
| TRAILOR | 6504210X |
| YORK | 506242 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 104 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø30 mm |
| DIAMETER | Ø68 mm |