SPRING BUSHING
- Product Name
- SPRING BUSHING
- Product No.
- 400 80 002
- Product Group
- EAN No
- 8680580192078
- Weight (kg)
- 0.6050
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| BPW | 0203159800 |
| BPW | 0203169800 |
| BPW | 0203159000 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 72 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø30 mm |
| DIAMETER | Ø60 mm |