SPRING EYE BUSHING BUSH
- Product Name
- SPRING EYE BUSHING BUSH
- Product No.
- 400 44 033
- Product Group
- EAN No
- 8680580190647
- Weight (kg)
- 1.0650
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 0003222285 |
| MERCEDES | 0003222185 |
| MERCEDES | 0003221285 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 96 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø24 mm |
| DIAMETER | Ø62 mm |