SPRING BUSHING
- Product Name
- SPRING BUSHING
- Product No.
- 400 80 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580192061
- Weight (kg)
- 0.8025
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| BPW | 0203169000 |
| IVECO | 500367172 |
| MERITOR | 21215601R |
| SCHMITZ | 1139588 |
| SCHMITZ | 013458 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 102 mm |
| DIAMETER | Ø57 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø30 mm |