RUBBER BUSHING, SPRING
- Product Name
- RUBBER BUSHING, SPRING
- Product No.
- 400 22 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580189528
- Weight (kg)
- 1.1025
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| SCANIA | 255669 |
| SCANIA | 445589 |
| SCANIA | X1362710 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 122 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø30 mm |
| DIAMETER | Ø65 mm |