DRAGLINK
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7422163249 |
| RVI | 7421560922 |
| RVI | 7420761145 |
| VOLVO | 22163249 |
| VOLVO | 20761145 |
| VOLVO | 21560922 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 58 mm |
| LENGTH | 808 mm |
| CU | 27,1 mm |
| CL | 30,2 mm |