REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 22 002
- Product Group
- EAN No
- 8680580162422
- Weight (kg)
- 1.7900
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432706129S1 |
| SCANIA | 1722753 |
| SCANIA | 2096392 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 115 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 52 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø19 mm |
| DIAMETER | Ø75 mm |