TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3523302403 |
| MERCEDES | 3523302303 |
| MERCEDES | 3523302003 |
| MERCEDES | 3523301903 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 1570 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |