TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9423302103 |
| MERCEDES | 9493300303 |
| MERCEDES | 9493300203 |
| MERCEDES | 9423300803 |
| MERCEDES | 9493300903 |
| MERCEDES | 6253302503 |
| MERCEDES | 6253302403 |
| MERCEDES | 6253301603 |
| MERCEDES | 6253301503 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 1515 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,2 mm |