TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9493301303 |
| MERCEDES | 9493302203 |
| MERCEDES | 9493301803 |
| MERCEDES | 9493301203 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 1420 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,2 mm |