TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 9423302403 |
| MERCEDES | 9423301603 |
| MERCEDES | 9423300403 |
| MERCEDES | 9423300303 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 50 mm |
| LENGTH | 1545 mm |
| CU | 28,9 mm |
| CL | 32,2 mm |