RUBBER BUSHING, SPRING
- Product Name
- RUBBER BUSHING, SPRING
- Product No.
- 400 55 001
- Product Group
- EAN No
- 8680580191200
- Weight (kg)
- 1.1500
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| IVECO | 08160686 |
| IVECO | 8160686 |
| IVECO | 2997221 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| HEIGHT | 97 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø20,3 mm |
| DIAMETER | Ø62,5 mm |