BUSHING, SPRING
- Product Name
- BUSHING, SPRING
- Product No.
- 400 11 022
- Product Group
- EAN No
- 8680580188941
- Weight (kg)
- 0.5850
- Quantity in Box
- 4
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| VOLVO | 1075724 |
| VOLVO | 20526026 |
| VOLVO | 1075726 |
| VOLVO | 85134672 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M33 x 4 mm |
| DIAMETER | Ø45 mm |
| LENGTH | 105 mm |