TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| RVI | 7420399543 |
| VOLVO | 85115631 |
| VOLVO | 22159769 |
| VOLVO | 21299034 |
| VOLVO | 20399543 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 52 mm |
| LENGTH | 1755 mm |
| CU | 24 mm |
| CL | 29 mm |