BALL JOINT (KIT)
- Product Name
- BALL JOINT (KIT)
- Product No.
- 372 44 036/1
- Product Group
- EAN No
- 8680580163061
- Weight (kg)
- 0.0000
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| JOINT TOOTH | M36 x 1,5 mm |
| B | 54 mm |
| Ax | 171 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø54 mm |
| DIAMETER | Ø85 mm |