TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 6763300903 |
| MERCEDES | 6763300703 |
| MERCEDES | 6763300403 |
| MERCEDES | 6763300203 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 1470 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |