TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467106853 |
| MAN | 81467106395 |
| MAN | 81467106851 |
| MAN | 81467106852 |
| MAN | 81467116719 |
| MAN | 81467116841 |
| MAN | 81467106414 |
| MAN | 81467106416 |
| MAN | 81467116729 |
| MAN | 81467106415 |
| IVECO | 02476066 |
| IVECO | 42102058 |
| IVECO | 2476066 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 1530 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |