TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3813300703 |
| MERCEDES | 3813300603 |
| MERCEDES | 3813300303 |
| MERCEDES | 3583300503 |
| MERCEDES | 3583300103 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 48 mm |
| LENGTH | 1548 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |