TIE ROD
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3523300703 |
| MERCEDES | 3453307203 |
| MERCEDES | 3453307003 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 1575 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MERCEDES | 3523300703 |
| MERCEDES | 3453307203 |
| MERCEDES | 3453307003 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 40 mm |
| LENGTH | 1575 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |
There are no items in your shopping cart.