DRAGLINK
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81467116892 |
| MAN | 81467116891 |
| MAN | 81467116808 |
| MAN | 81467116802 |
| MAN | 81467116895 |
| MAN | 81467116804 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| PIPE DIAMETER | 36 mm |
| LENGTH | 1675 mm |
| CU | 19,95 mm |
| CL | 22,2 mm |