REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product Name
- REPAIR KIT, AXLE ROD
- Product No.
- 372 00 034
- Product Group
- EAN No
- 8680580161913
- Weight (kg)
- 1.7800
- Quantity in Box
- 1
| Vehicle Brand | Oem |
|---|---|
| MAN | 81432206244 |
| RVI | 7485104224 |
| SCANIA | 1517403 |
| SCANIA | 550799 |
| VOLVO | 3093462 |
| VOLVO | 85104224 |
| Brand | Model |
|---|
| Definition | Value |
|---|---|
| Ax | 115 mm |
| HEIGHT | 24 mm |
| B | 52 mm |
| INSIDE DIAMETER | Ø17 mm |
| DIAMETER | Ø75 mm |